O nemocnici
  Pro veřejnost Pro odborníky Oddělení Kontakty Aktuality

UPOZORNĚNÍ

Zásilky přesahující hmotnost 10kg, hotová jídla a rychle se kazící potraviny NEPŘIJÍMÁME

Tel. COVID oddělení
vyšetřovna 326 715 970
326 715 971
Lékař 326 715 974


Z rozhodnutí ředitele nemocnice je s okamžitou platností vydán zákaz návštěv na všechna oddělení PNK. Povoleny jsou pouze individuální návštěvy schválené primářem oddělení nebo ošetřujícím lékařem. Tyto povolené návštěvy musí být předem ohlášeny na vrátnicích.

Návštěva se musí prokázat buď potvzením o prodělaném onemocnění COVID 19 (max. 6 měsíců) nebo potvrzením o ukončeném očkování (14 dnů po podání druhé dávky) nebo potvrzení o negativním PCR testu.

Pacienti s plánovaným příjmem, kterým bude při příjmu zjištěn pozitivní nebo hraniční výsledek testu na Covid-19, budou odesláni domů.Informace o návštěvách na jednotlivých odděleních najdete na stánce NÁVŠTĚVY

Pracovní návštěvy jsou povoleny, pokud návštěva předloží certifikát o očkování, případně Ag nebo PCR test ne starší 24 hodin a s použitím ochranných pomůcek.Na severní hranici Mladé Boleslavi navazuje městečko Kosmonosy, v jehož katastru se nalézá po pražských Kateřinkách nejstarší psychiatrické zařízení v českých zemích.

Více z historie nemocnice se dočtete v článku 150 let PN Kosmonosy
Dnes je Psychiatrická nemocnice Kosmonosy zdravotnické zařízení s šesti sty lůžky a pěti sty zaměstnanci.Poskytuje jak hospitalizační, tak ambulantní psychiatrickou péči s využitím různých terapeutických postupů.

Psychiatrická nemocnice Kosmonosy získala v květnu 2010 certifikát kvality a bezpečí poskytovaných služeb a v projektu Ministerstva zdravotnictví "Kvalita očima pacientů." se umístila na velmi hezkém 3.místě mezi hodnocenými zařízeními.

Obrátit se nás můžete na našich pracovištích.
Aktuálně: Информация для врачей из Российской Федерации, Украины
Information for doctors from the Russian Federation, Ukraine and so-called third countries
Pořádáme: Semináře pro lékaře podrobnosti najede zde
CDZPsychiatrická nemocnice Kosmonosy začala spolupracovat s Centrem duševního zdraví. Více informací ZDE